Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Plak ısı değiştirici bır cihaz ve ısı değiştirici plak.
İlan Tarihi: 21.05.2012
Lisans verme
Patent
2009/04609
Plak ısı değiştirici bır cihaz ve ısı değiştirici plak.
Buluş, bitişik plaklar arasında bir plak ara boşluğu meydana getirmek üzere birbiri arkasında temin edilen ısı değiştirici plakların (1) bir plak paketini (2) ve bir ısı değiştirici plağı içine alan bir cihazla ilgilidir. Plak ara boşlukları, birinci vasatın soğutulması için ikinci vasat için ikinci pasajları (4) ve birinci vasat için birinci pasajları (3) değişmeli olarak meydana getirir. Buradaki esasen her bir ısı değiştirici plak, plak paketi içinden, birinci vasat için, birinci pasajlardan (3) veya bunlara, sırasıyla birinci girişe ve birinci çıkışa ilerleyen birinci giriş kapısı kanalını ve birinci çıkış kapısı kanalını (7) meydana getiren en az iki gaz deliğine sahiptir.
 

 • Adı Soyadı
  ELİSAVET YAKOVİDİS ÇİNLEMEZ
 • Unvanı / Görevi
  PATENT VEKİLİ
 • Kurumu/Kuruluş
  DERİŞ PATENT VE MARKA ACENTALIĞI A.Ş.
 • Telefon
  0-212-2526122
 • E-posta
  deris@deris.com.tr
 • Adres
  İnebolu Sok. Deriş Patent Binası No:5 Kabataş/ Setüstü 80040/İSTANBUL