Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Bir soğutucu veya dondurucu cihazın küp şeklinde buz yapan bir bölümüne veya su dağıtıcısına su besleme düzeneği.
İlan Tarihi: 21.03.2012
Lisans verme
Patent
2011/02817
Bir soğutucu veya dondurucu cihazın küp şeklinde buz yapan bir bölümüne veya su dağıtıcısına su besleme düzeneği.
Buluş, bir dolum ağzı olan ve küp şeklinde buz yapıcı ve/veya su dağıtıcının bir beslenme borusuna bağlanmaya yönelik bir tahliye bağlantısı bulunan bir su tankını içeren bir soğutucu ve/veya dondurucu cihazın küp şeklinde buz yapan bir donanımının ve/veya su dağıtıcısının suyla beslenmesine yönelik bir su besleme düzeneği ile ilgilidir. Su tankı sabit bir şebeke suyu borusuna bağlanmak için dolum ağzından bağımsız olarak oluşturulan bir sabit şebeke suyu bağlantısını içermekte olup, tahliye bağlantısı ve sabit şebeke suyu bağlantısı su tankını çıkartabilmek için sökülebilir bağlantı araçlarına sahiptir. Buluş ayrıca, bu tür bir su besleme düzeneğini içeren bir soğutucu ve/veya dondurucu cihaz ile de ilgilidir.
 

 • Adı Soyadı
  EMİN KORHAN DERİCİOĞLU
 • Unvanı / Görevi
  PATENT VEKİLİ
 • Kurumu/Kuruluş
  ANKARA PATENT BÜROSU LTD. ŞTİ.
 • Telefon
  0-312-4172323
 • E-posta
  korhan.dericioglu@ankarapatent.com
 • Adres
  Bestekar Sok. No:10/12 Kavaklıdere- Çankaya-ANKARA